Выберите дату
09 апреля 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

ЗВЕРНЕННЯ Харківської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська Народна Молодь»

Шановні громадяни!

Харківська обласна організація ВМГО «Українська Народна Молодь» звертає Вашу увагу на факти порушення законодавства України із боку підприємств, установ та організацій, що виготовляють продукцію, марковану слоґаном «Вироблено в Україні», при тому, що штрих-код даного товару вказує на його приналежність до іншої держави. Таким чином, коли український громадянин хоче підтримати свого товаровиробника і купує товари із написом «Зроблено в Україні», він стає жертвою фальсифікації. Всеукраїнська акція «Купуй українсь-ке» об'єднала Україну у боротьбі з фінансово-економічною кризою. При цьому підприємства, які відстоюють економічні інтереси інших країн, підлаштовуються під лозунг соціальної кампанії і знову ж таки вводять в оману громадян України.

Прикладом таких порушень може стати сік «Добрий», який, згідно з інформацією, зазначеною на упаковці, «Зроблено в Україні», але штрих-код соку вказує на російську «прописку» продукції. Отже, кошти, які витрачають українці, купуючи сік «Добрий», ідуть в економіку Російської Федерації. ХОО ВМГО «Українська Народна Молодь» усно звернулася до Харківського інституту стандартизації та метрології, де пояснили, що напис на пачці соку «Зроблено в Україні» є дійсно порушенням. На упаковці соку має бути зазначено, як мінімум, про те, що між країнами підписана угода щодо реалізації цього товару на території України.

Прикладів таких кричущих порушень наразі дуже багато! Під час акції «Купуй українське!» у Барвінковому, проведеної Українською Народною Партією та ВМГО «Українська Народна Молодь», до нас зверталися місцеві підприємці і демонстрували велосипеди «Україна», виготовлені в Китаї", вогнегасник, «зроблений в Україні», штрих-код якого вказував на приналежність товару до Малайзії.

ХОО ВМГО «Українська Народна Молодь» ініціює створення громадської ініціативи «Молодіжний контроль», головна функція якої — стежити за дотриманням підприємствами, установами та організаціями законодавства України, пов'язаного із виготовленням та розповсюдженням продукції на території України.

Ми запрошуємо всі громадські, молодіжні організації долучитися до «Молодіжного контролю» та захистити споживачів, справжнього національного товаровиробника та економіку України!

Ми закликаємо громадян України не лишатися байдужими і відстоювати своє право на якісну продукцію, на повну й достовірну інформацію про ті товари, які Ви споживаєте!

З повагою,

Голова ХОО ВМГО

«Українська Народна Молодь»

Сергій ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Опубликовано: Редакция в 18:46 09.04.2009. Метки: , .
Add to Google