Выберите дату
16 апреля 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

В Муниципальной галерее открылась выставка работ Ольги Селищевой

Фестиваль за фестивалем, выставка за выставкой! Муниципальная галерея продолжает демонстрировать проекты от весеннего парада фестивалей. На этот раз, к Международному триенале эко-плаката «4блок» Муниципалка презентует выставку молодого дизайнера, победительницы фестиваля «Нон Стоп Медия 2008», Ольги Селещевой. В стенах галереи разместились сразу два проекта автора, которые концептуально дополняют друг друга.

«Мутанти»

«Проект розкриває історію покинутого міста, яке населяють дивні істоти. Вони мутували у наслідку екологічної катастрофи, перетворившись на справжніх монстрів. Під впливом радіації кардинально змінювалась не тільки їх зовнішність, але спосіб життя, думки. Попри випробування буденністю кожен з монстрів намагається прожити своє життя якісно, досягнути внутрішньої гармонії та спокою.»

«Дама з собачкою»

«Реалістичні малюнки у повний зріст, розкривають драму повсякденного життя „простих“ жінок та собак, які живуть на вулиці.

Світський образ дами з собачкою, який у всі часи був еталоном вишуканості та розкішного життя, проходить трансформацію у сучасному українському суспільстві, перетворюючись у реальності на суцільний фарс.

У наявності є жінка, сумка з надписами топових брендів-Chanel, Christian Dior, Roberto Cavalli і собака, але парадокс полягає у тому, що цей пазл складає зовсім іншу картину, яка стає нарочитою підробкою, розкриваючи життя за межею бідності та самотності»

Ольга Селещева

www.mgallery.kharkov.ua
Опубликовано: Редакция в 13:14 16.04.2009. Метки: , .
Add to Google