Выберите дату
25 апреля 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

У Харкові виступили юні бандуристи

У Харкові з успіхом пройшов IV Відкритий конкурс юних бандуристів ім. Гната Хоткевича.

В роботі конкурсу, який проходив з 21 по 24 квітня, взяли участь близько 60 юних бандуристів і бандуристок з 14 областей України. Конкурсні виступи відбувалися у номінаціях: «бандурист-вокаліст», «бандурист-інструменталіст» в трьох вікових группах. Оцінювало учасників IV Відкритого конкурсу юних бандуристів ім. Гната Хоткевича жюрі з провідних українських педагогів-бандуристів на чолі з доцентом кафедри народних інструментів Харківського державного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Л.С. Манзюк.

Особливістю цьогорічного конкурсу було збільшення представників областей (14 проти 7 минулого конкурсу), а також започаткування під час заходу семінарів і майстер-класів для наставників юних бандуристів. Зокрема, цього разу майстер-класи відбувалися за участю виконавців на автентичних кобзарських інструментах з Харківського Кобзарського цеху.

Після завершення конкурсних программ у Харківській обласній філармонії відбулося урочисте закриття — концерт учасників IV Відкритого конкурсу юних бандуристів ім. Гната Хоткевича і нагородження переможців. Крім офіційних відзнак кожен юний виконавець на бандурі отримав в дарунок від Фонду національно-культурних ініціатив ім. Гната Хоткевиа видані музичні твори видатного діяча української культури Гната Хоткевича.

IV Відкритий конкурс юних бандуристів ім. Гната Хоткевича відбувся за ініціативи Харківського ліцею мистецтв № 133 м. Харкова за підтримки Міністерства культури і туризму України, управління культури Харківської обласної державної адміністрації, управління культури Харківської міської ради, Харківського державного університету мистецтв ім. І. П.Котляревського та Фонду ім. Гната Хоткевича

ХКО СУМ

Опубликовано: Сергей Бобок в 16:20 25.04.2009. Метки: , , .
Add to Google