Выберите дату
27 апреля 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

У Літмузеї відбудеться презентація видань ХПГ

29 квітня о 18.00 в Літературному музеї відбудеться презентація книг, виданих Харківською правозахисною групою. khpg.org.uaАкція проводиться в рамках роботи тематичної експозиції «Палімпсести. З історії руху опору 60─80-х років».

Протягом 20 років Харківська правозахисна група видає і поширює літературу, пов'язану з дисидентською культурою. Публіці будуть представлені як книги, створені членами ХПГ, так і видані за сприяння організації.

Почалася ця діяльність ще за радянських часів, коли разом з московським «Меморіалом» і видавництвом «Весть» членами майбутнього ХПГ (на той час Харківського товариства «Меморіал») були підготовлені до друку книги «История инакомыслия в России» Л. Алексеєвої, книги дисидентів Анатолія Марченка, Юлія Даніеля. На сьогодні ХПГ підготувала до видання і видала сотні книг ─ унікальних свідчень протистояння тоталітарній системі.

Сьогодні до складу ХПГ входять близько 50 осіб — журналісти, історики, філологи, юристи, математики, фізики, програмісти, вчителі, інженери, студенти.

Ведуча презентації ─ літературознавець, дослідниця дисидентської культури Ольга Різниченко.

Літературний музей знаходиться: вул. Фрунзе, 6 (ст. м. Пушкінська, ст. м. Архітектора Бекетова)

відкритий щоденно, окрім вихідних, з 10.00 до 18.00

706 25 79 (для довідок і замовлень екскурсій)

Опубликовано: Редакция в 08:31 27.04.2009. Метки: , , .
Add to Google