Выберите дату
20 мая 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Молодь закликає небайдужих харків’ян зібратися на «Весняну толоку»

22 травня 2009 року з 13:00 до 16:00 на території парку «Зелений гай» (Орджонікідзевский р-н) Харківська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська народна молодь» за підтримки ХОО Української Народної Партії проводитиме акцію «ВЕСНЯНА ТОЛОКА», яка передбачає прибирання парку від сміття та старого листя.

Організатори акції закликають усіх харків'ян долучитися до цієї екологічної акції, щоби «Харків не перетворився на резервуар для сміття». Молодь звернулася також до міського голови Харкова із проханням «забезпечити вивезення сміття за допомогою міського сміттєвозу та надати в користування на час проведення акції необхідний інвентар».

Планується, що в екоакції візьме близько 100 людей. Усіх учасників організатори обіцяють почастувати солодкими напоями та печивом.

Довідково. «Весняна толока», екоакція Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Українська Народна Молодь», стартувала 11 травня із прибирання Журавлівського гідропарку Харкова. Дівчата і хлопці з ХОО ВМГО УНМ за кілька годин очистили від сміття узбережжя річки Уди, на якому відпочивають харків'яни.

Опубликовано: Редакция в 11:23 20.05.2009. Метки: .
Add to Google