Выберите дату
11 июня 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Керівника молодіжної організації «Надія Нації» побили через політичні переконання

Відповідальність за інцидент він покладає на організацію «Патріот України», представники якої, усі звинувачення відкидають.

Олексій Корнєв працює аспірантом кафедри історії України Національного Університету імені Каразіна. А заразом очолює молодіжну організацію. Інцидент, що з ним стався пов'язує зі своїми публічними виступами на телебаченні. Зокрема, каже, піднімав проблему відродження на Харківщині неонацистського руху. У якості прикладу приводив соціал-націоналістів з організації «Патріот України». За словами Олексія, одразу після цього на нього напали, коли він прогулювався неподалік Успенського Собору.

Юрій Котляр, журналіст: Минулої середи третього червня керівник громадської організації «Надія нації» проходив ось цим сквером. О 18-40 до нього підійшла група бритоголових молодиків.

Олексій пригадує, нападники майже не говорили — били руками та ногами.

Олексій Корнєв, голова молодіжної громадської організації «Надія нації»: Коли вони підійшли — вони нічого не сказали окрім ненормативного слова з чотирьох літер. Тобто одразу на мені повис бульдожою абсолютно хваткою пан Однороженко. Далі підбігли група підтримки з 4-5 молодиків вкупі всі разом мене повалили і почали мною грати у футбол.

Весь напад тривав близько п'ятнадцяти хвилин. У результаті Олексій зазнав струсу головного мозку та отримав переломи ребер. Каже, що своїх нападників впізнав. За його словами, вони належать до організації «Патріот України». Самі соціал-націоналісти свою причетність до епізоду повністю заперечують.

Микола, член ВГО «Патріот України»: Это просто черный пиар. Нас и так все организации пытаются очернить. Это просто очередное очернение нашего имиджа. Это глупость говорить подобное. Понятно, что никаких столкновений с нашими идеологическими противниками у нас нет.

Втім Олексій Корнєв не збирається залишати інцидент без уваги. Він звернувся до Дзержинського райвідділу міліції. Наразі порушена карна справа за статтею хуліганство. Нападникам загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Юрій Котляр. Віктор Ноздрачов. Харківські новини.

Опубликовано: Редакция в 09:49 11.06.2009. Метки: , .
Add to Google