Выберите дату
30 июля 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

ВАТ «Харківгаз» інформує:

Одним з джерел надходження коштів до бюджету України є податки — обов'язкові платежі, що сплачують у прибуток держави юридичні та фізичні особи — підприємства, організації та громадяни.

Відкрите акціонерне товариство «Харківгаз» є сумлінним платником податків до бюджетів усіх рівнів. По повноті та своєчасності сплати податків Товариство входить в перелік найкращих платників, що неодноразово відмічалось Державною Податковою адміністрацією.

В умовах фінансової кризи для ВАТ «Харківгаз» пріоритетними є виконання фінансових зобов'язань не тільки перед колективом підприємства, а й перед державою.

У першому півріччі 2009 року Товариство сплатило основних податків і зборів 47,8 млн. грн. у повному обсязі. Так, сплачено:

—          податок на додану вартість — 15,1 млн. грн.;

—          цільова надбавка до вартості природного газу — 12,2 млн. грн.;

—          інші податкові зобов'язання — 0,5 млн. грн.;

—          соціальні нарахування на заробітну плату з урахуванням прибуткового податку працівників — 20,0 млн. грн.

Довідково:

У ВАТ «Харківгаз» працює 3604 тис. працівників. Підприємство забезпечує газом 438 тис. абонентів Харківської області, постачає природний газ 204 промисловим, 2822 комунально-побутовим та 751 бюджетним підприємствам та організаціям. На обслуговуванні Товариства знаходиться більше 16 тис. км розподільчих газопроводів, 1117 газорегуляторних пункта, 1064 шафових газорегуляторних пункта, 980 тисяч одиниць внутрішньодомового газового обладнання.

Опубликовано: Редакция в 10:09 30.07.2009. Метки: .
Add to Google