Выберите дату
03 сентября 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Декларація для білих

Декларація прав людини від депутата — регіонала Володимира Колісниченка вражає навіть не своїм витонченим блюзнірством. Яких тільки абсолютно безглуздих законопроектів та законодавчих актів не вносять і не приймають наші супернародні обранці перед виборами! Треба було б, враховуючи особливу суспільну небезпеку нашого Верховного цирку, заборонити їм збиратись на пленарні засідання щонайменше півроку до будь-яких наступних виборів.

Загальну Декларацію прав людини шановні депутати вирішили замінити виключно слов'янською декларацією слов'янських православних прав! Може пан Колісниченко власний „Майн кампф" напише? Нацистська Німеччина визнавала виключно арійські права людини Тоталітарні комуністичні режими визнають права робочого класу. То чим те, що пропонує п. Колісниченко і його однодумці відрізняється від них? Тільки тим, що право на існування надається не арійцям, а православним слов'янам? Я не кажу вже про те, що суміш невігластва і кон'юнктури суперечить Конституції і законодавству України і напрошується на те, щоб порушити проти депутата (але ж, вибачте, він недоторканний!) кримінальну справу за ст... 161 „свідоме розпалювання міжетнічної та міжрелігійної ворожнечі". А як ще можна трактувати закиди в бік християн — баптистів? Цитую одну з „перлин" цього „тексту",: „сучасна система так званих „універсальних прав людини" відображена в більшості міжнародних документів, закріплена в Конституції України, сформована переважно на основі ліберально-протестантської західної традиції з притаманним їм антропоцентризмом та крайнім індивідуалізмом, не працює належним чином на національному ґрунті.

Але ж Загальна Декларація прав людини і не повинна працювати на якомусь окремому „національному ґрунті". Для того ж вона і є Загальною — для усіх народів  і націй.

І підґрунтям для неї були віки,  тисячоліття боротьби за саме загально-християнські цінності у західному світі. Навряд чи Кальвіна — протестанта, чого мабуть не знає пан Колісниченко,  можна назвати прибічником захисту прав людини. Ні — він не був правозахисником, як і інквізиція католицького світу, як і православ'я часів Івана Грозного чи Петра 1, що розправлялося з інакодумцями не краще, ніж інквізитори і Кальвін.

Отже, релігійні закиди у будь-який бік історично нерозумні, некомпетентні, а у даному контексті просто злочинні. Бо в Україні існує багато протестантських конфесій. І віруючі — протестанти — це громадяни України, яких Конституція наділяє однаковими правами з православними, католиками, греко — католиками, юдеями, караїмами, атеїстами тощо.

Коли наші політики роблять щось наочно безглузде та вкрай шкідливе — перше питання: навіщо їм робити таке безглуздя? Друге — кого вони дурять? Пропозиція заборони абортів? Таке вже було за часів Сталіна і коштувало життя багатьом жінкам, які масово робили аборти кримінальні. Заборона лікувати ембріональними клітинами відкине нашу науку на багато років назад. Може, Колісниченко цього не розуміє. А його колеги? Навряд чи вони дбають про виборців, бо окрім фанатичних бабусь їх ніхто не підтримає. Тобто все це робиться для того,  щоб подати сигнал Росії, де останнім часом пропонуються тези в кращих імперських традиціях: „Православне, самодержавне, народность", що ми з Росією і духом, і тілом, і цією самодержавною дурістю. Хто думає в такому разі про справжні християнські цінності, які і визначають саме особистість, як головну цінність.

І цьому християн навчили дуже нелегкі часи релігійних війн, тоталітарне страхіття в Німеччині та СРСР — і тепер ми повернемося до слов'янсько-православного теократичного нацизму? Класно. Молодці. Як кажуть, засвітилися. Недарма від наших депутатів, чесно кажучи, окрім зисків для себе та чергових жахів для громадян України я нічого і не очікую.

От я і відповіла, кого нардеп та його однодумці хочуть надурити черговий раз — нас з вами, панове.

Інна Сухорукова

Опубликовано: Мария Коротаева в 13:46 03.09.2009. Метки: , , .
Add to Google