Выберите дату
09 ноября 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

В Ізюмі поранено редактора місцевої газети

В п'ятницю, 6 листопада, в місті Ізюмі Харківської області, близько 22 години вечора було скоєно напад на редактора Ізюмської міськрайонної газети «Ізюмські Вісті» Дмитра Беспалого. За його словами, молода людина у стані алкогольного сп'яніння журбнула в нього важкий камінь, коли він заходив до під'їзду свого будинку. Дмитро встиг ухилитися, камінь влучив у двері під'їзду, зрикошетував та потрапив йому у голову. Журналіст отримав ушкодження середнього ступеню тяжкості. Дмитро звернувся по допомогу до лікарні, але від госпіталізації відмовився — медична допомога йому буда надана амбулаторно.

За словами потерпілого, йому відома особа нападника, оскільки він зміг його добре роздивитися та впізнав в ньому колишнього дописувача своєї газети, 17-річного юнака. Дмитро сказав, що повідомив про особу нападника у своїй заяві до міліції. Але, за його думкою, це був лише виконавець.

Повідомлень щодо порушення міліцією карної справи поки що немає, невідомо також, чи затримано зловмисника, який скоїв напад. Журналіст вважає напад на себе замовним та пов'язаним із його професійною діяльністю. За його словами, причин такого нападу може бути декілька. Нещодавно він приймав участь у передвиборчій кампанії на посаду міського голови на боці одного з кандидатів, у зв'язку з чим отримував погрози. Дмитро розслідує декілька гучних справ в місті Ізюмі, в тому числі, щодо екологічної ситуації у місті.

Як заявив потерпілий, він не збирається припиняти свою діяльність в зв'язку з цим інцидентом, а газета не змінить свого демократичного спрямування роботи та позицій відстоєння загальних засад демократії, і всупереч всьому буде докладено всіх зусиль, щоб зловмисників було заарештовано і покарано відповідно до чинного законодавства України.

Газета «Ізюмські Вісті» видається з червня, виходить щотижнево обсягом 12 сторінок та має наклад біла 1 тис. примірників.

Опубликовано: Редакция в 15:41 09.11.2009. Метки: .
Add to Google