Выберите дату
03 декабря 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Харківська збірна з тхеквондо — найсильніша в Україні

Харківські спортсмени здобули перше місце на відкритому кубку і командному чемпіонаті України серед дорослих з тхеквондо WTF, які відбулись 27-29 листопада у Запоріжжі.

Усе спортивне дійство розгорталося в палаці спорту «Юність» і нараховувало приблизно 200 учасників з усіх регіонів України. Важливою інновацією на цих змаганнях стало встановлення відео камери «repleyt», для переглядів повторів поєдинків та вирішення спірних питань під час боротьби між супротивниками. Тож тепер рішення бокових суддів про зараховані чи не зараховані бали можна оскаржити, переглянувши відео з боєм і довести свою правоту. Всі опитані учасники позитивно поставились до цього нового формату введення «чесного поєдинку» і зазначили, що таким чином знижується ризик «несправедливої перемоги».

В перші два дня змагання відбувалися за індивідуальною схемою. Що дало змогу харківським тхеквондістам поповнити свою скарбничку наступними нагородами: чоловіки — Олексій Жеребчевський (63 кг) — 1 місце, Григорій Гусаров (63 кг) — 2 місце, Андрій Горячкін (63 кг) — 3 місце, Олександр Бобенко (54 кг) — 3 місце, Хачатур Погасян (до 80 кг.) — 3 місце; жінки — Марія Попова (67 кг) — 1 місце, Марина Бичкова (73 кг.) — 2 місце, Марина Конєва (+73 кг.) — 2 місце, Кристина Головчанська (46 кг.) — 2 місце.

Не менш вдало виступили харків'яни і в командних спарингах. Дві чоловічі збірні області — Харків-1 та Харків-2 — посіли перше і третє місце серед дев'яти команд-учасників. А жіноча збірна Харкова виборола впевнену перемогу у командному заліку серед жінок. За сумою індивідуальних і командних поєдинків, харків'яни здобули почесне перше місце загального результату.