Выберите дату
14 декабря 2009
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Прес-реліз про створення нової громадської організації Харківщини

12 грудня 2009 року а актовій залі Харківського НДІ мікробіології та імунології ім. І.І.Мечнікова відбулися установчі збори громадської організації Української Національної Ради Харківщини. Близько ста п'ятидесяти учасників зборів з Харкова та районів області одностайно проголосували за створення такої нової громадської організації на Харківщині, як складової частини майбутньої загальноукраїнської організації «Українська Національна Рада».

У результаті роботи зборів було прийнято резолюцію, в якій, зокрема, зазначається, що сьогодні, як і двадцять років тому, в Україні є потреба у створенні всенародної організації, яка б наповнила суспільну атмосферу духом українського єднання, перед якою постануть для розв'язання надважливі завдання — розвиток та утвердження демократичної Української держави, наповнення її глибинним українським змістом.

Збори обрали керівництво обласної організації УНР Харківщини. Головою організації став всесвітньо відомий вчений, директор НДІ мікробіології та імунології ім. І.І.Мечнікова, доктор медичних наук, професор, академік АН Вищої школи України та Екологічної академії Волянський Юрій Леонідович. Його заступниками обрано: доктора наук, професора Белебеху Івана Олексійовича, поета Бойка Віктора Степановича, кандидата медичних наук Волоса Богдана Омеляновича та відомих громадсько-політичних діячів Пасічника Володимира Михайловича і Семенченка Анатолія Олексійовича.

Збори також обрали керівну обласну раду та делегатів на Установчий З'їзд Української Національної Ради.

На першому засіданні обласної ради УНР Харківщини Анатолія Семенченка було обрано головою виконкому цієї організації.

В роботі установчих зборів УНР Харківщини взяв участь відомий поет і громадський діяч, Герой України Драч Іван Федорович, а також заступник голови Президії Центрального оргкомітету УНР Арсеній Пушкаренко.

Відповідальний за зв'язки зі ЗМІ

Олександр Бахтін

Опубликовано: Редакция в 10:54 14.12.2009. Метки: .
Add to Google