Выберите дату
20 октября 2010
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Заява Харківської обласної організації партії "ВО «Батьківщина» з приводу побиття Моріки Ляшенко

У вівторок, 19 жовтня, невідомі побили члена виборчого штабу «Батьківщини» Моріку Ляшенко. Напад стався на вул. Олександра Невського о 15.30 біля агітаційного намету кандидата на пост Харківського міського голови Арсена Авакова.

За словами Моріки Ляшенко, нападники — двоє чоловіків — були в масках. Спочатку вони почали приставати до дівчини, яка працювала в наметі. А коли Ляшенко заступилася за неї, один з чоловіків вдарив 68-річну жінку по обличчю, внаслідок чого вона знепритомніла.

Після цього нападники зламали намет і розкидали агітаційну літературу. На місце пригоди була викликана швидка і міліція, потерпіла була госпіталізована в лікарню швидкої невідкладної допомоги з переломом нижньої щелепи і гіпертонічним кризом.

Зазначимо, що це вже не перший напад на активістку Червонозаводської районної в м. Харкові організації партії, перед цим невідомі напали на неї 11 жовтня. Тоді Моріка Ляшенко наполягала на політичних мотивах агресії з боку нападаючих.

Харківська обласна організація ПП "ВО «Батьківщина» розцінює напад на активістів партії як черговий факт терору і залякування представників опозиційної політичної сили.

Ми закликаємо міську владу навести лад в місті і присікти на кореню бандитські методи боротьби з політичними опонентами.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайно провести об'єктивне і чесне розслідування нападу на представників виборчого штабу «Батьківщини», а також якнайшвидше знайти і покарати винних.

Опубликовано: Редакция в 07:52 20.10.2010. Метки: .
Add to Google