Выберите дату
16 августа 2012
Увеличить шрифт Уменьшить шрифт На печать

Уряд США надав грант для ДК «Укргазвидобування»

Агенція США з торгівлі та розвитку (USTDA) від імені уряду США та ДК «Укргазвидобування» уклали грантову угоду для фінансування проекту попереднього економічного обґрунтування розробки покладів конденсату Котелевського родовища (Полтавська та Харківська обл.). Відповідно до угоди передбачається дослідження перспектив підвищення видобутку вуглеводнів на одній з ділянок родовища. Вартість угоди $724 тис.

Сьогодні на родовищі ведеться видобуток газу, але є передумови для наявності покладів газового конденсату в його нижніх пластах. Для розробки запасів конденсату ДК «Укргазвидобування» необхідно провести оцінку технічних можливостей і потенціалу видобутку, відібрати технології та розробити проект розробки включно з фінансуванням. Наступним кроком стане пошук інвесторів для реалізації даного проекту.

«Отримання гранту дає можливість Компанії розпочати підготовку пілотного проекту. Це перший грант уряду США для реалізації спільного проекту в нафтогазовидобувній галузі України. В разі успіху ми зможемо застосувати отриманий досвід на інших наших родовищах.», — сказав директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.

Опубликовано: Сергей Бобок в 11:34 16.08.2012. Метки: , .
Add to Google